Знайомтесь — заклад дошкільної освіти № 140 
"МАЛЯТКО" міста Миколаєва

 

У Корабельному районі міста Миколаєва розташований заклад дошкільної освіти № 140 «Малятко», який відновлено у 2008 році. 

 

Головною метою колективу дошкільного навчального закладу є виховання творчої дитини з високим рівнем інтелекту, здатної продовжувати навчання та досягати успіху впродовж усього життя.

У своїй роботі з дітьми педагогічний колектив впроваджує елементи системи розвивальних ігор Б. П. Нікітіна, створюючи умови для реалізації потреб та здібностей кожної дитини в межах її можливостей. Ігри нового типу, що використовують в освітньому процесі педагоги, сприяють інтелектуальному та естетичному розвитку дитини.

 child

 

Також педагогічний колектив вивчив та узагальнив досвід із таких тем, як:

- ідеї Карла Орфа у музичному вихованні та творчому розвитку дітей раннього віку;

- інформаційно-комунікативні технології в роботі з дітьми дошкільного віку, які мають затримку психічного розвитку;

- використання описових схем, мнемотаблиць з дітьми, які мають вади мовлення;

- дидактичні ігри з м’ячем у корекційно-розвивальній роботі з дітьми дошкільного віку вчителя-логопеда.

 

Задля інтелектуального, психічного та фізичного розвитку дітей в дошкільному закладі за сучасними вимогами обладнано спортивні, ігрові майданчики, басейн, кабінети спеціалістів.

Також на його базі створено та обладнано автомістечко, де проводять заходи для дітей дошкільного та шкільного віку з питань безпеки дорожнього руху спільно з обласним управлінням ДАІ. 

ditlahi zirki 

Вихователі дошкільного закладу активні — учасники всеукраїнських, обласних, міських та районних оглядів та конкурсів. Колектив є ініціатором проведення змагань з футболу між дошкільними закладами району. За незначний період свого функціонування дошкільний заклад має певні здобутки, які відзначені на різних рівнях:

- 2011 рік — нагороджено дипломом за участь в третій виставці «Інноватика в сучасній освіті»;

- 2012 рік — нагороджено срібною медаллю як лауреата конкурсу «Інноватика в сучасній освіті»;

- 2013 рік — нагороджено знаком «Освіта Миколаєва — 2013» в номінації «Дошкільна освіта»;

- 2014 рік — переможець обласного конкурсу відеоматеріалів з сюжетом «Сходинки у розвитку інтелекту та творчості дитини. Ігри Б.П.Нікітіна в дитячому садочку».

 

 Педагоги закладу радо діляться досвідом роботи з колегами інших закладів дошкільної освіти міста, області, країни.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ 

В кількісному складі працівників дошкільного закладу працюють 29 педагогів та 27 чоловік технічного обслуговуючого персоналу.

Серед педагогів є вихователі, вчителі – дефектологи, вчителі – логопеди, практичний психолог, музичні працівники, інструктор з фізичного виховання, що мають вищу педагогічну, спеціальну освіту.

В дошкільному закладі, за бажанням батьків діє гурток англійської мови на платній основі.

Під час творчих звітів роботи гуртка, малюки із задоволенням демонструють свої знання іноземної мови, співають пісні та розповідають вірші.

 

papanoel 2018NG

Сторінка розваг та спорту