Потреба в красі і доброті проявляється у дитини з перших його кроків, і дитину треба вчити бачити прекрасне навколо cебе. Музична діяльність має насамперед хвилювати дитину, приносити їй радість. Тільки у життєрадісній атмосфері створюється ситуація розвитку дитини.

Естетичне виховання музикою це розвиток творчіх здібностей дітей. Краще сприймається те, що зрозуміле, про що є певні знання. Тож у нашому дитячому садку відбувається формування знань, умінь, навичок, виховання естетичних почуттів і інтересів, потреб, оцінок і смаків.

vosp myz 05

Діти на музичних заняттях знайомляться з різними жанрами музики, її виразністю, накопичують знання про характер, звуковисотність, темп музики. Музично-ритмічні рухи вчать дітей вільно розташовуватись у просторі залу, майданчику, рухатись імпровізуючи. Розвиток рухових навичок відбувається одночасно з розвитком мови. Рівень координації і активності рухів дитини свідчать про розвиток інших якостей особистості.

Граючи на музичних інструментах розвивається музичний слух, пам’ять, артистичні якості.

vosp myz 03

Використовування музично-дидактичних ігор сприяє розвитку слуху, творчій активності. Завдяки їм у дітей викликається активний інтерес до музики, ігри сприяють швидкому оволодінню дітьми пісенного репертуару та музичних знань.

У нашому дитячому садку кожен рік проходить «Казковий вернісаж» – склалася традиція показувати вистави, драматизації казок, в яких головні актори – це діти. Музичні керівники та вихователі приділяєють особисту увагу театралізованій діяльності, яка позитивно впливає на емоційний стан дитини.

vosp myz 04

Виконуючи ролі дитина вчиться імітувати звуки, дії, починає відчувати, чому бути злим – погано, а добрим – гарно. 

Батьки допомагають своїм дітям вчити ролі, пісні, спонукають дітей до музичної творчості – беруть участь у творчих заходах нашого дитячого садка.

vosp myz 02

Музичні керівники і вихователі дуже вдячні батькам за це і закликають і далі бути поряд з дитиною на всіх заходах нашого дитячого садка, відвідувати разом з дітьми концерти, театральні вистави Миколаєва, дивитись разом дитячі передачі, тому що найкращим прикладом для своїх дітей є їх батьки, які підтримують свою дитину, допомагають їй розкрити себе.

На розвагах і святах батьки активно приймають участь у іграх.  

vosp myz 08

 

papanoel 2018NG

Сторінка розваг та спорту