batki2

 

Черга в дитячі садки є електронною, і для того, щоб включити до неї дитину не обов;язково йти до керівництва закладу.

Батьки самі можуть вибрати дошкільний заклад в потрібному регіоні області.

Через інтернет-ресурс на офіційній сторінці ДНЗ можна ознайомитися з роботою садка, спеціалізацією та його колективом, проглянути фотографії, історію і основні досягнення.

Обов'язковою умовою зарахування дитини в дошкільний навчальний заклад в електронному вигляді є заповнення одним з батьків реєстраційної форми. До неї вносяться особисті дані: прізвище, ім'я, та по батькові дитини, дата народження, серія і номер свідоцтва про народження, дані про батьків, телефон і електронна адреса для зв'язку (але ці дані не доступні останнім відвідувачам сайту).

При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «Зареєстровано в черзі».

Після обробки електронної заявки змінюється статус і в разі появи статусу «В черзі» можна побачити номер в черзі у вибране ДНЗ.

Як тільки в садку звільнилося місце в групі потрібного віку (або ж є вільним на даний час) – батьків повідомляють в електронному і телефонному режимі про можливість зарахування дитяти в садок.

Реєструватися можна лише один раз в один садок. Якщо ж черга у вибраний садок велика, працівники Департаменту освіти можуть запропонувати батькам місце в іншому закладі в цьому ж районі.

Якщо в сім'ї змінюються обставини і є необхідність оформитися в інший садок, в електронному реєстрі буде така можливість. Але разом з цим неможливо стати в чергу відразу в декілька садків.

 

ANIMASHKI39

 

 

Інформація оновлюється..

 

  

papanoel 2018NG

Сторінка розваг та спорту